ВОЄННИЙ СТАН

Великдень

 

Великдень…Найвеличніше, найвагоміше свято для всіх християн планети. Свято перемоги добра над злом. Свято віри у вічне життя.

В переддень цього Величного дня Служба у справах дітей організувала зустріч дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які потрапили в складні життєві обставини з членами церкви Християн Віри Євангельської, які запропонували цікаву програму під назвою «Промінчик доброти».

На цю зустріч прийшли діти різних вікових категорій. Також були і опікуни дітей, які виявили бажання бути на заході. Здавалося б, тяжко об’єднати дітей від трьох до шістнадцяти років однією спільною темою, але, як виявилось, тема Ісусового життя та його Воскресіння може це зробити.
На цьому заході було проведено цікаві інтерактивні ігри з дітьми. Активно обговорювались такі риси людського характеру як доброта, турбота, співчуття, вміння прощати і любити.

Під час заходу всі присутні отримали море задоволення та позитивні емоції, а юні учасники – подарунки.

Служба у справах дітей дякує працівникам центральної міської бібліотеки, які люб’язно підготували приміщення для проведення зустрічі. Також висловлюємо щиру подяку за проведену зустріч та співпрацю в інтересах дітей Назарію Яківчуку, який виступив ініціатором такої цікавої зустрічі.

IMG_3958 IMG_3959 IMG_3960

 

Служба у справах дітей 
Опубліковано 29.04.2016 року

Попередній З Великоднем!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено