ВОЄННИЙ СТАН

Вчимося жити по-європейски!

DSC_0554Тема енергозбереження на сьогоднішній день набула неабиякої популярності. І це не тільки тому, що від цього залежить наша особиста фінансова стабільність, але і економічна та політична незалежність нашої держави.

31 березня 2015 року в офісі Агенції місцевого економічного розвитку м. Бурштина в рамках проекту «Впровадження системи енергетичного менеджменту у місті Бурштин», що реалізовується за фінансової підтримки компанії ДТЕК, відбувся навчальний семінар, на якому представники ММГО “Екоклуб” Дмитро Сакалюк та Ілля Єременко навчали бюджетників економити енергію у підпорядкованих їм муніципальних закладах. Захід відбувався в інтерактивній формі. Присутні мали змогу дізнатися про найпростіші методи економії енергії; відновлювальні джерела енергії; способи та можливості залучення коштів для реалізації проектів з енергоефективності, які потребують капіталовкладень; отримали інформацію про донорські організації, які працюють в сфері екології; дізналися про основні принципи написання грантових заявок та розглянули типові помилки, яких допускаються грантошукачі тощо.

Одним із важливих етапів тренінгу було ознайомлення з програмою «Енергобаланс» та навчання по роботі з даним програмним продуктом. З 1 квітня 2015 року усі відповідальні особи, призначені керівниками відповідних закладів, повинні будуть вносити в програму щоденні покази лічильників електроенергії, гарячої та холодної води, теплової енергії, газу. За статистичними даними, в будівлях, де проводиться щоденний моніторинг енергоспоживання, рівень економії складає не менше 5%. Для підрахунку, ДНЗ №6 у січні 2012 спожив енергії на 36760 грн.

Отже, тільки контролюючи споживання енергії можна досягти економії майже в2000 грн. бюджетних коштів на місяць тільки по одному закладу.

Як зазначив Дмитро Сакалюк: «Нашою метою є не тільки економія коштів платників податків, тобто нас з вами. Ми повинні памятати, що чим більше ми використовуємо енергії, виробленої традиційним способом, тим більше в атмосферу викидається парникових газів, які зумовлюють зміну клімату і є небезпечними для нашого здоров’я. Ми просто зобов’язані навчитися раціонально використовувати енергію та навчити цьому наших дітей. Інакше наше майбутнє буде під загрозою».

Агенція місцевого економічного розвитку м. Бурштин

Попередній У Бурштині показали фільм про російсько-грузинську війну.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено