ВОЄННИЙ СТАН

Вчора, 12 серпня представники Центру ефективного енерговикористання презентували Концепцію комплексного моніторингу на території Бурштинської територіальної громади.

Вчора, 12 серпня представники Центру ефективного енерговикористання презентували Концепцію комплексного моніторингу на території Бурштинської територіальної громади.

Зокрема, було зазначено, що існуючий стан новоствореної територіальної громади змушує акцентувати свої зусилля на розробку та впровадження комплексів програм по використанню енергоресурсів, екологічному та енергетичному менеджменту, кінцевою метою яких має стати поліпшення умов життя мешканців громади та покращення економічних показників. В Бурштинській громаді накопичений значний досвід в сфері використання енергетични ресурсів. Місто є учасником європейської ініціативи “Угода Мерів”, виконано основні дії по створенню системи енергетичного менеджменту, використовується автоматична система моніторингу використання енергоресурсів в бюджетних установах. Проте, ні державне, ні місцеве планування не може бути виконано без екологічної оцінки, і в сою чергу не можна виконати екологічну оцінку без моніторингу ситуації стану середовища і величини викидів парникових газів, зокрема.
Саме тому, пропопонується в кожному селі Бурштинської громади встановити стаціонарну систему автоматизованого моніторингу , яка забезпечить постійний контроль за енергоспоживанням, оперативний моніторинг екологічної ситуації в населених пунктах громади та реагування на підвищення рівня забруднення, контроль за параметрами мікроклімату в громадських будівлях, зниження затрат на споживання енергоресурсів, зниження рівня захворюваності в результаті усунення причин забруднення.
Представниками Центру ефективного енерговикористання уже проведено заміри екологічних показників повітря, води та грунту, а також проаналізовано основні джерела забруднення.
В подальшому планується з даною концепціюєю подаватися на різні державні програми для впровадження такої автоматичної системи у Бурштинській громаді.
Попередній Повідомлення системи RASFF: про вилучення заготовок для випічки із добавкою з перевищеним вмістом оксиду етилену

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено