ВОЄННИЙ СТАН

В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА ЗАЛИШЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН БЕЗ ДОГЛЯДУ

В УКРАЇНІ ПРОПОНУЮТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА ЗАЛИШЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН БЕЗ ДОГЛЯДУ

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується встановити штрафи для власників домашніх травин, покинутих напризволяще.

Передбачається доповнити Кодекс про адміністративні правопорушення новою статтею, передбачивши штраф у розмірі від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за залишення власником домашньої тварини без догляду поза місцем її утримання, що потягло за собою загублення тварини.

Також штрафувати та конфісковувати тварин пропонують і за залишення власником без догляду домашньої тварини та/або її приплоду поза місцем їхнього утримання з метою позбавлення від тварини та/або її приплоду, за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України. Штраф у такому випадку передбачається від п’ятдесяти до семидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Штрафи хочуть встановити і за забруднення екскрементами домашніх тварин в будівлях загального користування, на дитячих та спортивних майданчиках, зупинках громадського транспорту, підземних переходах, тротуарах.

Власників тварин зобов’язжуть провести ідентифікацію та реєстрацію тварин, що досягли тримісячного віку. При ідентифікації та/або реєстрації тварини власнику видаватимуть реєстраційне посвідчення, особистий номерний знак (жетон або інший відмітний знак встановленого зразка), що має бути постійно закріпленим на тварині, картку реєстрації тварини, а також ознайомлюватимуть власника  з правилами утримання домашніх тварин (ветеринарно-санітарними вимогами щодо їх утримання, місцями захоронення (утилізації) трупів тварин, адресами ветеринарних служб (лікарень) тощо).

Українське право
Опубліковано 30.11.2017 року

Попередній НАБРАЛИ ЧИННОСТІ ЗМІНИ ДО 17 ПОСТАНОВ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ В УКРАЇНІ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено