В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону

В ОДА обговорили питання підготовки до опалювального сезону

news-imageСьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації, голови обласного оперативного штабу Ярослава Паранюка відбулося засідання обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2016-2017 року.

Ярослав Паранюк наголосив на важливості та доцільності проведення якісних робіт щодо підготовки до нового опалювального сезону. За словами посадовця, для успішної реалізації поставлених завдань розпорядженням облдержадміністрації затверджено план заходів з підготовки до опалювального періоду, а також розроблено графіки обмеження електричної енергії та графіки аварійних вимкнень.

Під час заходу присутні обговорили стан готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Голова оперативного штабу заслухав доповіді щодо стану розрахунків всіх категорій споживачів за використаний природний газ, теплову та електричну енергії.

Також під час засідання обговорили питання порядку та стану призначення пільг і житлових субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату за електричну і теплову енергію, природний газ, тверде та рідке пічне побутове паливо на вищеназваний опалювальний період.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 07.09.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено