ВОЄННИЙ СТАН

В облдержадміністрації обговорили проблемні питання в системі оподаткування

В облдержадміністрації обговорили проблемні питання в системі оподаткування

1З ініціативи територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області в облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Налагодження партнерства і розвиток співпраці з метою створення необхідних правових умов для здійснення підприємницької діяльності та захисту законних прав та інтересів платників податків».

Участь у його роботі взяв перший заступник голови ОДА Сергій Басараб, начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, перший віце-президент Асоціації платників податків України Юрій Атаманюк, голова Ради територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області Ігор Вінтонюк, представники бізнес-спільноти Прикарпаття.

Метою проведення семінару стало обговорення проблемних питань в системі оподаткування та змін, які відбулися у Податковому кодексі України та збалансування інтересів влади та бізнесу.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб зазначив, що  обласна влада всіляко сприятиме налагодженню конструктивного діалогу із представниками бізнес-середовища та підприємцями області.

«Переконай, що проведення такого заходу стане запорукою вирішення багатьох проблемних питань, пов’язаних із оподаткуванням, – зазначив Сергій Басараб. – Зі свого боку докладатиме всіх зусиль задля досягнення партнерських відносин з підприємцями Прикарпаття, адже лише шляхом злагодженої роботи  можна досягти позитивних результатів».

У  рамках засідання було також підписано Меморандум про виконання спільних дій на 2016 рік між керівництвом Головного  управління ДФС в Івано-Франківській області та територіальним відділенням ВГО «Асоціації платників податків України».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 11.02.2016 року

Попередній Оголошено конкурс на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску (закупівлі) за кошти обласного бюджету у 2016 році

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено