В області повністю завершено процес перепризначення субсидій на наступний рік

В області повністю завершено процес перепризначення субсидій на наступний рік

news-image
Про це під час урядової селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана розповіла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

За її словами, підготовка до проведення осінньо-зимового періоду на Прикарпатті відбувається у плановому режимі. Загалом рівень готовності складає  близько 75 відсотків. У закладах освіти уже ведуться завершальні ремонтні роботи.

У рамках підготовки до зими на 175 об’єктах бюджетної сфери області було реалізовано ряд енергозберігаючих проектів загальною вартістю 24 млн грн.

«Активно готуються до опалювального сезону й енергогенеруючі підприємства Прикарпаття. Зокрема, тривають ремонтні роботи на Бурштинській ТЕС і Калуській ТЕЦ, які завершаться до початку осінньо-зимового періоду, – зазначила Марія Савка. – Рівень забезпеченості вугіллям і мазутом на них складає відповідно 35 і 40 днів».

За словами управлінця, Богородчанське підземне сховище газу вже на дві третини заповнене блакитним паливом. Робота в цьому напрямку триває і досі.

Що ж до оснащення будівель приладами обліку, то в області 67 відсотків об’єктів наразі забезпечені такими засобами. В Івано-Франківську – понад 89 відсотків.

Варто також наголосити, що на сьогодні в області повністю завершено перепризначення субсидій на наступний рік. Тож, Івано-Франківщина – серед лідерів з-поміж інших областей, де стовідсотково завершився процес перерахунку адресної безготівкової допомоги сім’ям  на погашення витрат із оплати житлово-комунальних послуг.

На засідані селекторної ради в Бурштинську міську раду представляв перший заступник міського голови Володимир Романович Гулик. Також у селекторній нараді взяв участь керівник департаменту з сервісів ДТЕК “Бурштинська ТЕС” Піча В.С.

IMG_2437_(1)_(1) IMG_2445 IMG_2457

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 18.08.2017 року

Попередній До Дня пасічника

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено