ВОЄННИЙ СТАН

В обласному центрі відбувся Форум молоді Прикарпаття, на якому грамотами відзначили наших бурштинців!

В обласному центрі відбувся Форум молоді Прикарпаття, на якому грамотами відзначили наших бурштинців!

3

Захід організований управлінням молоді і спорту облдержадміністрації та присвячений Дню молоді та Дню молодіжних організацій в Україні.

На заході були присутні працівники структурних підрозділів у справах молоді і спорту районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, зокрема м.Бурштин, а також представники молодіжних структур.

1 (1) 2

Від імені голови облдержадміністрації прикарпатську молодь привітав  його заступник Ігор Пасічняк.  Він подякував молодому поколінню за оптимізм та віру, з якими втілюються молодіжні проекти. Від голови облдержадміністрації отримав грамоту “За вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики на Прикарпатті” і голова Бурштинського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу – Горлатий Юрій .

Заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Валерій Семків нагородив грамотами учасників молодіжного руху на Прикарпатті та молодіжні громадські організації, серед них засновника Бурштинського велосипедного клубу «Boston Bike” Зарівного Івана.

Ми раді, що у нашому місті є активна, прогресивна та національно свідома молодь!

Відділ у справах молоді та спорту

Опубліковано: 26 червня 2015 року

2015-06-27

Попередній ПРАВА І ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено