ВОЄННИЙ СТАН

В обласному центрі Прикарпаття організували круглий стіл до Міжнародного дня рідної мови

В обласному центрі Прикарпаття організували круглий стіл до Міжнародного дня рідної мови

news-imageВ Івано-Франківському НД «Просвіта» розпочався круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня рідної мови.

Серед учасників заходу – представники влади, науковці, письменники, студенти, журналісти. Тематика їхнього обговорення стосується ролі української мови у формуванні державної політики, засилля русизмів, аспектів збагачення літературного мовлення, здійснення управлінцями заходів з популяризації рідної мови та книги.

«Цього року в обласному бюджеті на книговидання передбачено 1 мільйон 650 тисяч гривень, – поінформував присутніх заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Артим. – До 11 березня триватиме конкурс пропозицій щодо видання творів прикарпатських авторів. Запрошуємо громадських активістів та письменників долучатися до процесу!»

Розповідаючи про заходи з розвитку української мови та книговидання в області, Василь Артим також виокремив виставку «Сторінками української книги», яка неодноразово організовувалася департаментом у фортечній галереї «Бастіон», та збір книг для відправлення в східні регіони. Загалом, як прозвучало, було зібрано майже 20 тисяч примірників різножанрової літератури.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 19.02.2016 року

image
image
image
image
image
image
image
image
Попередній «Гарячі лінії» Центру надання допомоги учасникам АТО

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено