В обласному центрі обговорили питання розвитку музеїв та охорони культурної спадщини

В обласному центрі обговорили питання розвитку музеїв та охорони культурної спадщини

news-imageЗа участю начальника управління культури, релігії та національностей облдержадміністрації Володимира Федорака відбувся тематичний короткостроковий семінар «Розвиток музеїв та охорона культурної спадщини області».

Його метою стало обговорення проблемних питань музейної справи, налагодження механізмів охорони культурної спадщини Прикарпаття. Слухачами семінару були керівники відділів культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, працівники музейних закладів.

Власними думками щодо функціонування музеїв Прикарпаття у контексті розвитку етнотуризму на Україні поділився Володимир Федорак. Посадовець, зокрема, окреслив пріоритетні напрямки та завдання музейної мережі, поінформував про тенденції та особливості обласних програм розвитку галузі культури на найближчі роки.

«Збереження і примноження культурної спадщини, зміцнення матеріально-технічної бази музейних установ, бібліотек, клубних закладів є одним із основних принципів стратегії розвитку культурної сфери», – наголосив Володимир Федорак.

Про основні напрямки і види навчально-методичної та науково-дослідної роботи студентів-істориків у музеях Івано-Франківської області розповів викладач інституту історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Андрій Королько.

Окрім того, у рамках семінару присутні обговорили важливість формування переліків об’єктів культурної спадщини на теренах Прикарпаття, повноваження та обов’язки органів охорони культурної спадщини.

 

image
image
image
image
image
image
Попередній Доходи, отримані неприбутковою організацією від діяльності, яка не пов’язана із статутною, оподатковуються

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено