ВОЄННИЙ СТАН

В КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” відкрили оновлене пологове відділення

В КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” відкрили оновлене пологове відділення

Кілька місяців роботи та більше 1 млн. грн – в КНП Бурштинська центральна міська лікарня” завершили капітальний ремонт та обладнання частини пологового відділення. Від сьогодні тут уже готові приймати пацієнток.

В рамках субвенції з обласного бюджету проведено капітальний ремонт приміщення пологового відділення для покращення надання медичних послуг вагітним, породіллям та новонародженим.

А також для пологового відділення протягом 2020-2021 років за кошти місцевого бюджету та власних надходжень лікарні придбано наступне медичне обладнання:

• набір діагностичного гістероскопа;
• апарат штучної вентиляції легень S1100A експертного класу неопатології дітей та дорослих в комплекті зі зволожувачем та модулем каптографії.

Міський голова Василь Андрієшин зазначив, що оновлене пологове відділення в майбутньому покращить демографічну ситуацію Бурштинської громади.

“Бурштин цього потребує і заслуговує. Ремонти, обладнання, обмеблювання – все це має вплив на якість надання медичних послуг нашим породіллям. Головне не зупинятися та перейти до реконструкції інших відділень лікарні”, – відзначає міський голова.

Директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко побажав, щоб у цьому пологовому відділенні народжувалося ще більше дітей та пообіцяв, що і надалі сприятиме тому, щоб втілювати в життя схожі проєкти у Бурштинській лікарні.

Директор КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” Володимир Василик наголосив на тому, що до оновлення пологово відділення також долучилися обласні депутати – Марія Савка, Андрій Іваськів, Ростислав Кукурудз, Володимир Князевич.

“Дуже не просто було розпочати цей процес реконструкції. І, насправді, ми завершили лише одну велику частину, є ще одна частина, де знаходяться палати, а також приймальний покій пологового відділення. Тому дякую. усім, хто долучився і сподіваюся на подальшу співпрацю”, – зазначив дирекотр лікарні.

Більше фото за посиланням – переглянути

Попередній Фестивалі Бурштинської ТГ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено