ВОЄННИЙ СТАН

В КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” урочисто відкрили відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

В КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” урочисто відкрили відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги

Місто Бурштин та вся Бурштинська громада отримала чудовий подарунок до 467-ї річниці нашого міста! Сьогодні в КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” урочисто відкрили відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
Повний капітальний ремонт приміщень, оснащення лікарні найсучаснішою медичною технікою та обладнанням проведено в рамках програми Президента України “Велике будівництво” Кошторисна вартість робіт склала понад 11 мільйонів гривень за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Як заявляють лікарі, з таким обладнанням вони будуть працювати ще не один десяток років, а головне – значно розширять можливості з ранньої діагностики захворювань.
КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” одна із 9 опорних закладів охорони здоров’я Івано-Франківської області. В оновленому медичному закладі в Бурштині реалізовуватимуть зовсім інший підхід до лікування пацієнтів. Відтепер вся діагностика, завдяки сучасному обладнанню, займатиме набагато менше часу, після чого хворий одразу отримає потрібне лікування. Задля цього відділенню екстреної медичної допомоги держава постачає сучасне медичне обладнання та надає можливості для перепідготовки медиків.
Міський голова Василь Андрієшин наголосив на тому, що у новому відділенні екстреної медичної допомоги було зроблено дуже багато роботи – монтажні роботи, повну реконструкцію приміщення, замінено систему опалення та водопостачання, каналізацію, проведено ремонтні роботи у палатах, встановлено систему оповіщення про пожежну небезпеку, придбано нові меблі, встановлено найновіше медичне обладнання. Це все дає можливість вийти на новий рівень надання більш якісних медичних послуг у Бурштинській громаді. Також Василь Михайлович подякував усім, хто долучився до процесу відкриття відділення екстреної медичної допомоги, у якому працюватиме кабінет ендоскопії, лабораторія експрес діагностики, оглядова, кабінет УЗД, ренген кабінет, кабінет комп’ютерної томографії, мала операційна, реанімаційна зала, ізоляційно-діагностична палата, приміщення перев’язочної-гіпсовочної та інші господарські приміщення.
Як наголосила у своєму вітальному слові голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, програма Президента «Велике будівництво» спрямована для того, щоб надавати якісні послуги. “Ми бачимо як сьогодні важко проходить пандемія, як сьогодні медики щодня стикаються з різними викликами і саме сучасне медичне обладання, оновлені лікарні дають нам змогу надавати якісні медичні послуги громаді Івано-Франківської області. Бажаю усім бути здоровими, а в медичні заклади приходити лише для профілактики. І також не забувайте, що потрібно вакцинуватися, бо сьогодні нам як ніколи потрібна здорова українська нація і ми повинні працювати для того, щоб здобути колективний імунітет”, – сказала Світлана Онищук.
Також з вітальними словами виступили директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко, в. о директора державної організації «Управління капітального будівництва в Івано- Франківській області» Володимир Лунів, депутат обласної ради Андрій Іваськів та директор КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Володимир Василик.
Знайомтеся ближче – сучасне відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в КНП “Бурштинська центральна міська лікарня”! Впроваджено завдяки програмі Президента України “Велике будівництво” та співфінансування з місцевого бюджету.
У відділенні працюватиме кабінет ендоскопії, лабораторія експрес діагностики, оглядова, кабінет УЗД, ренген кабінет, кабінет комп’ютерної томографії, мала операційна, реанімаційна зала, ізоляційно-діагностична палата, приміщення перев’язочної-гіпсовочної та інші господарські приміщення.
Вітальні виступи з нагоди відкриття в КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” відділення екстреної медичної допомоги:
– міського голови Василя Андрієшина;
– голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук;
– духовних отців;
– директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігоря Дмитренка;
– в. о директора державної організації «Управління капітального будівництва в Івано- Франківській області» Володимира Луніва;
– депутата обласної ради Андрія Іваськіва;
– директора КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Володимира Василика.

Попередній Один з перших результатів проєкту “Громадський бюджет”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено