В Івано-Франківську відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації

В Івано-Франківську відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації

IMG_1000_(1) IMG_1110_(1)

Сьогодні під головуванням Олега Гончарука відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Участь у її роботі взяв голова обласної ради Олександр Сич.
Перед початком розгляду питань порядку денного, відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород мешканцям Прикарпаття.

Опісля присутні розпочали розгляд чотирьох питань, які були запропоновані для обговорення.

Про забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати в області та відповідальність за порушення законодавства про працю доповіли заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці Ярослава Ульванська та начальник управління Держпраці в області Ігор Росипайло.

Під час виступу доповідачі акцентували увагу присутніх на можливості звернення на телефонні лінії з метою реагування на факти порушень трудового законодавства.

Також зазначалося, що за попередніми даними незабезпеченість місцевих бюджетів для виплат заробітних плат працівникам бюджетної сфери до кінця 2017 року становить близько 417 млн.грн.

Підсумовуючи розгляд питання, Олег Гончарук доручив головам райдержадміністрацій та керівникам відповідних обласних служб взяти під особистий контроль дотримання законних прав працівників для отримання ними заробітної плати у повному обсязі.

Про стан надання громадянам субсидій на оплату житлово-комунальних послуг доповів в.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталій Яворський. Він зупинився на проблемних питаннях, які виникають у громадян під час призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

«Перехід на ринкові ціни за енергоносії є важливою складовою в процесі забезпечення енергетичної безпеки України, – зазначив Олег Гончарук. – Уряд надав можливість через систему субсидій компенсувати вартість житлово-комунальних послуг для тих сімей, які цього справді потребують. Наше завдання забезпечити права громадян, щоб вони могли скористатися цією можливістю. Тому це питання постійно має бути на контролі у керівників районів».

Проблемам та перспективам реставрації об’єктів сакральної архітектури області національного значення присвятив свій виступ начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак. Посадовець окреслив питання реставраційно-ремонтних робіт споруд, які найбільше потребують ремонту. Члени колегії проголосували за рішення виробити систему, яка б надавала можливість щорічно проводити відповідний об’єм ремонтно-реставраційних робіт на об’єктах культурної спадщини.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 03.03.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено