В Івано-Франківську урочисто провели на військову службу за контрактом 45 прикарпатців

В Івано-Франківську урочисто провели на військову службу за контрактом 45 прикарпатців

news-imageСьогодні відбулися урочисті проводи кандидатів на військову службу за контрактом Івано-Франківської області до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.
З цієї нагоди представники обласної та міської влади, керівництво обласного військового комісаріату та духовенство побажали майбутнім контрактникам натхнення у навчанні, віри у перемогу, незламності бойового духу.

«Ви зробили вчинок гідний для наслідування, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк. – Велика шана вашим батькам за те, що виховали справжніх патріотів. Гордимося вами і радіємо з того, що сьогодні Українська держава може надати вам гідні умови для належного виконання службових обов’язків».

Варто зазначити, що серед 45 майбутніх контрактників 17 – брали участь у проведенні Антитерористичної операції у східних областях України, 29 – мають досвід військової служби, решта – перебували в резерві або запасі ЗСУ. Військові навчання контрактники проходитимуть у Національній академії сухопутних військ ЗСУ у с. Старичі Львівської області, де зможуть опанувати такі військові спеціальності як стрілець, водій-механік та гранатометник.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації 
Опубліковано 12.02.2016 року

Попередній ЦНАПи стануть ефективним інструментом реформи децентралізації – Геннадій Зубко

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено