ВОЄННИЙ СТАН

В Івано-Франківську провели перший молитовний сніданок

В Івано-Франківську провели перший молитовний сніданок

Сьогодні, 21 лютого в обласному центрі за участю народних депутатів України, очільників області та міста, представників духовенства, бізнес-спільноти, громадських діячів, керівників засобів масової інформації відбувся перший молитовний сніданок. Метою проведення заходу стала молитва за воїнів АТО, усіх військовослужбовців, перемогу і мир в країні, лідерів і владу в державі, сиріт, сім’ї та благословення для України.

Молитву перед сніданком провів митрополит Володимир Війтишин. Перед молитвою всі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні.

Молитовні сніданки за участю представників різних гілок влади, релігійних організацій, державних діячів, політиків, чиновників, бізнесменів є традиційними в багатьох демократичних країнах. Впродовж 60 років такі молитовні сніданки проходять в Конгресі США, Європарламенті, в Німеччині, Норвегії та інших країнах, пишуть Версії.

Ініціатива проведення молитовних сніданків підхоплена та ефективно впроваджується в більшості регіонів України. З 2016 року розпочато практику проведення молитовних сніданків в місті Івано-Франківську.

Також на заході вступив український струнний ансамбль при Івано-Франківській обласній філармонії «Quattrocorde» під керівництвом Анжели Приходько.

 

Попередній Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Бурштинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бурштинської міської ради на 2020 рік»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено