ВОЄННИЙ СТАН

В Івано-Франківську навчають, як підготувати проекти регіонального розвитку

В Івано-Франківську навчають, як підготувати проекти регіонального розвитку

news-image

2-3 березня облдержадміністрація спільно з представниками проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) проводять тренінг «Підготовка проектів до Державного фонду регіонального розвитку».

Мета проведення навчання – обмін знаннями і практичним досвідом у сфері підготовки проектів регіонального розвитку. Цільова аудиторія – представники райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, районних рад, об’єднаних територіальних громад.

Із вітальними словами до учасників виступили заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович, т.в.о. начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Зіновій Мазур, регіональний координатор проекту ПРОМІС Віталій Вандич.

Державний фонд регіонального розвитку – вагомий інструмент політики регіонального розвитку, фінансовий ресурс для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Учасники мають змогу ознайомитися з процедурою роботи ДФРР, особливостями підготовки елементів проекту – від визначення проблеми і оцінки потреб до опису заходів проекту і підготовки бюджету,  порядком подання, оцінки, впровадження проектів тощо.

 Довідково

Проект ПРОМІС впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки  Уряду Канади.

Проект спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні; впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Партнерами проекту виступають Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Асоціація міст України, обласні ради та обласні державні адміністрації чотирьох визначених областей (Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська), 16 обраних міст – партнерів, безпосередньо або через утворені партнерські об’єднання (на Прикарпатті це Івано-Франківськ, Коломия, Долина, Яремче).

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.03.2017 року

Попередній Стан ринку послуг міст та районів області у IV кварталі 2016 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено