В гостях у святого Миколая

                     В гостях у святого Миколая

На календарі зима, а на дворі погода тепла, але зовсім не новорічна. Та святого Миколая діти чекають в будь-яку погоду. 16.12.2019 року, напередодні Дня святого Миколая служба у справах дітей Бурштинської міської ради організувала поїздку для дітей, які перебувають на обліках служби до «Хатинки святого Миколая», яка знаходиться в смт. Більшівці, куди були люб’язно запрошені власником закладу «Щедрий двір» Оксаною Макєєвою, в якому розмішена «Хатинка…».

Дорогою присутні діти розгадували новорічні загадки, за що одержували маленькі нагороди.

В «Хатинці…» на дітей очікували майстерно створені фотозони, де вони із задоволенням фотографувалися, але неперевершеним захопленням для всіх була можливість поспілкуватися  із «святим Миколаєм», який поважно вислуховував кожну дитину, просив загадати бажання і пообіцяв, що воно обов’язково збудеться, якщо кожен із них буде чемним.

Після спілкування та спільних фото із «святим Миколаєм», відбувся тематичний концерт, який підготували працівники Будинку культури Більшівцівської ОТГ за участі учнів  Більшівцівського ліцею.

А в кінці всіх маленьких і юних гостей дійства чекали подарунки з рук «Миколая». Подарунки, що одержали наші діти, були забезпеченні за рахунок міської цільової «Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 рр.», згідно розпорядження міського голови Бурштинської міської ради №761 від 05.12.2019 року «Про виділення коштів для проведення міського заходу до Дня святого Миколая».

Діти повертались додому трохи втомлені, але з масою приємних вражень. За ці враження  хочеться щиро подякувати авторам ідеї та організаторам «Хатинки святого Миколая».

При нагоді дякуємо відділу освіти і науки Бурштинської міської ради за наданий транспорт для перевезення дітей та керівництву Рогатинської загальноосвітньої школи-інтернат і соціальному педагогу Світлані Коваль, які знайшли можливість забезпечити присутність на заході чотирьох вихованців своєї школи, які перебувають на обліках нашої служби.

На завершення згадалося, як їдучи додому присіла біля 8-ми річної дівчинки, яка запитала, чи знаю я, яке бажання вона загадала біля «Миколая» і відразу випалила: «я ХОЧУ ЩОБ ВСЮДИ-ВСЮДИ НА ЗЕМЛІ БУВ МИР!». Якщо про це мріють діти, значить він обов’язково буде.

Тож напередодні Дня святого Миколая хочеться побажати усім українцям в першу чергу миру а також блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради

Попередній Мінсоцполітики: Закон України «Про соціальні послуги» вступає в дію з 1 січня 2020 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено