В Бурштинській школі №2 впровадили нове меню від Євгена Клопотенка.

В Бурштинській школі №2 впровадили нове меню від Євгена Клопотенка.

“Соус “Каркаде”, нагетси, паелья, чахобілі і багато іншого з нового навчального року смакують дітки Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ступенів #2! Ми запровадили нове меню від Євгена Клопотенка”, – повідомила директор школи Наталія Бойчук.

Збірник рецептів із 110 страв для шкільних їдалень, який майже два роки розробляла команда Євгена Клопотенка, нарешті затверджено. 6 лютого його офіційно презентували в НВК №141 Києва. До формування нового раціону школярів долучилися експерти з питань харчування та дієтологи. Тож у ньому максимально збалансовано консистенцію жирів, білків та вуглеводів. В новій формулі здорового харчування, виробленою Євгеном, менше солі, цукру, зате дозволено більше спецій, а соуси на основі фруктів.

У збірник внесли всі 110 рецептів, які пройшли тестування в шкільних їдальнях і дійсно сподобались дітям. Євген запевняє, що 73% дітей бажають збільшити кількість фруктів у своєму раціоні в їдальні. До того ж більше половини дітей готові відмовитися від булочок та снеків, якщо їжа буде смачнішою та сучаснішою. Корисна страва готується з якісних продуктів і обов’язково з дотриманням санітарних умов у приготуванні. Тоді вона буде апетитною та привабливою як на смак, так і на запах та вигляд.

“Дуже смачно!”, “Нам подобається наше нове меню”, – діляться своїми враженнями учні школи, смакуючи страви з нового меню.

Світлина від Наталі Бойчук.

Світлина від Наталі Бойчук.

Світлина від Наталі Бойчук.

Світлина від Наталі Бойчук.

Світлина від Наталі Бойчук.

Фото – директора Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст № 2 Наталії Бойчук.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено