ВОЄННИЙ СТАН

В Бурштинській міській раді відбулося командно-штабне навчання та засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

В Бурштинській міській раді відбулося командно-штабне навчання та засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

24 вересня Бурштинською міською радою було проведено командно-штабне навчання органів, сил і засобів Бурштинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області на тему: “Виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у екстремальних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 року. В ході навчання опрацьовано три ввідні, серед яких: “Загроза екстремального погіршення природних умов”, “Знеструмлення насосної станції “Ділянка Корчева”, “Вибух газу в багатоповерховому будинку”.

В навчанні взяли участь члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і керівники спеціалізованих служб цивільного захисту міста.
Також в цей день відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови. В ході засідання обговорили питання щодо стану підготовки Бурштинської міської ради, підприємств та організацій житлового-комунальної сфери до дій в осінньо-зимовий період 2019-2020 років”, щодо стану накопичення матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій” та щодо стану здоров’я населення Бурштинської міської ради, що проживає в зоні імовірного техногенного забруднення.
Попередній Тематичний відеоролик «Путівник виконавчого провадження», щодо реалізації кампанії «Я маю право на виконання рішення суду»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено