В Бурштинській міській раді відбулося командно-штабне навчання та засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

В Бурштинській міській раді відбулося командно-штабне навчання та засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

24 вересня Бурштинською міською радою було проведено командно-штабне навчання органів, сил і засобів Бурштинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області на тему: “Виконання заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у екстремальних умовах осінньо-зимового періоду 2019/2020 року. В ході навчання опрацьовано три ввідні, серед яких: “Загроза екстремального погіршення природних умов”, “Знеструмлення насосної станції “Ділянка Корчева”, “Вибух газу в багатоповерховому будинку”.

В навчанні взяли участь члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і керівники спеціалізованих служб цивільного захисту міста.
Також в цей день відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови. В ході засідання обговорили питання щодо стану підготовки Бурштинської міської ради, підприємств та організацій житлового-комунальної сфери до дій в осінньо-зимовий період 2019-2020 років”, щодо стану накопичення матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій” та щодо стану здоров’я населення Бурштинської міської ради, що проживає в зоні імовірного техногенного забруднення.
Попередній Тематичний відеоролик «Путівник виконавчого провадження», щодо реалізації кампанії «Я маю право на виконання рішення суду»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено