ВОЄННИЙ СТАН

УВАГА! СЕЗОННІ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

УВАГА! СЕЗОННІ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Із 1 червня вводиться сезонне обмеження для руху великовагового транспорту. Задля збереження автомобільних доріг загального користування вантажівкам заборонено рухатися в спеку, тобто денної пори доби, при температурних показниках повітря понад +28 градусів за Цельсієм.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування зазначених обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

Заборона стосується транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Водії зобов’язані перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів у смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Відшукати місце відстоювання вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися нашою Google мапою: https://bit.ly/3tW0aKP

Також ви можете скористатися TIR-паркінгом. Мапа їхнього розташування за посиланням: https://bit.ly/2RZMRf2

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

Попередній У Рогатинській міській раді відбулося урочисте підписання документу щодо розвитку краєзнавчого кластеру «Галичина – (не)звідана земля / Galicia – terra (in)cognita»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено