ВОЄННИЙ СТАН

« Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце !»

« Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце !»

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення – свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків та дітей, які волею долі стали однією родиною.

Напередодні Дня усиновлення, а саме 29 вересня працівники служби у справах дітей Бурштинської міської ради в центрі міста провели захід під гаслом.  « Усиновіть дитину, подаруйте їй сонце !». Також відвідали відділи міської ради, торгівельні центри з основною метоюінформування та ознайомлення   громадян що ж таке усиновлення. Під час проведення акції працівники служби роздали пам’ятки усиновлювача та інші інформаційні матеріали, які були надані для роботи службою у справах дітей Івано-Франківської ОДА. В цей день хотілося донести найважливіше –  стати мамою і татом можна не тільки в момент народження малюка, а й тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Так було завжди ― історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки.

У цей день хочеться висловити велику вдячність усиновителям, які проживають на території нашого міста та всім не байдужим до дитячої долі.

Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди поселяться щастя, добробут та родинне благополуччя! Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

З днем усиновлення всіх мешканців міста щиро вітає служба у справах дітей Бурштинської міської ради!

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради
Опубліковано 29.09.2017 року

Попередній До Всеукраїнського дня бібліотек

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено