Усиновіть дитину – подаруйте їй родину!

Усиновіть дитину – подаруйте їй родину!

День Усиновлення в Україні.

28.09.2018 року о 11:00 годині на площі Героїв УПА службою у справах дітей Бурштинської міської ради було проведено акцію під гаслом «Усиновіть дитину – подаруйте їй родину!», адже в останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Працівники служби розповідали зацікавленим та перехожим громадянам міста про важливість усиновлення, про доступність інформації на сайті Мінсоцполітики щодо дітей, яких можна усиновити, адже там розміщена не тільки анкетна інформація, але й фото та відеоролики про дітей, які чекають на свою нову родину. Всім бажаючим було роздано власноручно зроблені сердечка, на яких вказана адреса, за якою можна звертатися з питань усиновлення.

З метою привернення уваги до питань усиновлення на столиках кафе «Еклер», яке є єдиним закладом, де створена дитяча зона, з дозволу власниці були залишені вищезгадані сердечка.

На території нашого міста є багато сімей, які усиновивши дітей, подарували їм щасливе і безтурботне дитинство. З нагоди Дня усиновлення, хочеться привітати їх, подякувати за такий добрий вчинок та побажати щастя, радості і миру.

30 вересня –

 

 

 

Служба у справах дітей

Бурштинської міської ради

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено