ВОЄННИЙ СТАН

Уряд затвердив новий порядок моніторингу стану повітря

Уряд затвердив новий порядок моніторингу стану повітря

Уряд затвердив новий порядок здійснення державного моніторингу якості атмосферного повітря, який був розроблений Міністерством екології та природних ресурсів у рамках виконання зобов’язань в екологічній частині Угоди про асоціацію з ЄС. Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

Як пояснив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, йдеться про імплементацію вимог Директиви № 2008/50/ЄС та Директиви № 2004/107/ЄC, які визначають вимоги до моніторингу атмосферного повітря та його якості.

Зокрема, серед нововведень передбачено здійснення моніторингу та управління якості повітря за принципом розподілу території України на зони і агломерації. При цьому в кожній із зон і агломерацій визначено відповідальний орган управління якістю повітря, який здійснює координацію проведення моніторингу. Крім того, уряд врегулював порядок визначення режимів оцінювання для кожної зони і агломерації в залежності від рівня забруднення території. Також новим порядком передбачено створення інформаційно-аналітичної системи даних про якість повітря і своєчасного інформування населення. Новий порядок також визначає показники рівня забруднення атмосферного повітря, перевищення яких вимагає проведення заходів для поліпшення його якості або скорочення шкідливого впливу забруднення на здоров’я населення. Рішенням також розширено перелік забруднюючих речовин, моніторинг яких здійснюється обов’язково, зокрема, стосовно забруднюючих речовин і озону, які чинять значний негативний вплив на здоров’я людини.

 

Попередній 26 вересня – засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради сьомого скликання

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено