Уряд вніс зміни до житлових субсидій

Уряд вніс зміни до житлових субсидій

19 травня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №505 щодо уточнення змін в умовах призначення житлвоих субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики:

– уточнено підхід до врахування майнового стану щодо наявності у власності більше ніж 1 житлового приміщення (крім житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності, розташованого в сільській місцевості);

– уточнений розмір на депозитному банківському рахунку (рахунках) коштів у сумі перевищує 100 тис. гривень, про що зазначається в декларації;

– доповнено додатками (Додаток 1 «Заява про призначення та надання житлової субсидії», Додаток 2 «Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії»).

Додатково повідомляємо, що заяви і декларації подані за формами, затвердженими наказом Міністерства соціальної політики України від 02 травня 2018 року №604, залишаються дійсними.

Розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

1)  надавалася у грошовій безготівковій формі (в даному випадку необхідна інформація про розрахунковий рахунок одержувача субсидії);

2)  була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

3) була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Рішення про призначення житлових субсидій домогосподарствам без звернень громадян приймається на підставі інформації Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій у квітні 2021 р. на відповідність вимогам Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня  1995 р. № 848 (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

Домогосподарствам, у яких відсутні критерії, за яких житлова субсидія не призначається, передбачено автоматичне перепризначення субсидії, тобто без звернення громадян.

 

Попередній Міні-ярмарок вакансій для ВО «Карпати»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено