ВОЄННИЙ СТАН

Уникайте отруєння продуктами горіння

Уникайте отруєння продуктами горіння

Ñîòðóäíèêè ÃÑ×Ñ Óêðàèíû òóøàò î÷àãè âîçãîðàíèÿ òîðôà âî Ëüâîâñêîé îáëàñòè, 6 ñåíòÿáðÿ 2016 ã. Ôîòî Èãîðÿ Êóðóñà / ïðåäîñòàâëåíî ïðåññ-ñëóæáîé ÃÑ×Ñ âî Ëüâîâñêîé îáëàñòè / ÓÍÈÀÍ

Горіння торфу небезпечно впливає на стан атмосферного повітря населених пунктів та їх жителів. Тому , необхідно приділяти особливу увагу профілактичним заходам, які обмежать надходження в організм  людини шкідливих речовин.

Варто намагатися обмежити перебування на відкритому повітрі, зокрема рано та вранці у найспекотніший час доби, коли у повітрі знаходиться максимальна кількість смогу. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок. Необхідно тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці.

Відкриті вікна можна завішувати зволоженою тканиною, яку періодично змінювати. По можливості використовуйте у побуті та робочих місцях системи кондиціонування та очищення повітря. Варто частіше проводити вологе прибирання в житлових приміщеннях і на робочих місцях.

Корисно ставити у житлових та робочих приміщеннях ємкості з водою, щоб підвищити вологість повітря.

Радимо збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолено і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктелі.

У разі виникнення симптомів гострого захворювання або нездужання (поява ознак задишки, кашлю, безсоння) необхідно терміново звернутися до лікаря. Уникати потрапляння під дію опадів. У випадку неможливості уникнення- за першиї можливості прийняти душ.

Такі заходи допоможуть не допустити отруєння продуктами горіння, уникнути загострень серцево-судинних, легеневих та інших хронічних захворювань, зокрема і хвороб шкіри та будь-яких алергічних проявів.

Завідувач Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України»  Б. М. Денега

Джерело “Бурштинський вісник
Опубліковано 14.09.2016 року

Попередній Завдяки субсидії українці будуть платити менше за ЖКГ, ніж торік, – Прем’єр-міністр

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено