Україна та Латвія співпрацюватимуть у реалізації проектів аграрної сфери

Україна та Латвія співпрацюватимуть у реалізації проектів аграрної сфери

news-imageУкраїна та Латвія спільно реалізовуватимуть низку проектів в аграрній сфері. Така співпраця сприятиме обміну досвіду у сфері лісового господарства, аквакультури та безпеки продуктів, а також допоможе Україні запровадити інноваційні технології виробництва у сільській місцевості.

Про це йшлося під час зустрічі Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса з міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим.

Українська та латвійська сторони обговорили вже діючий пілотний проект у Чернігівській області для впровадження інновацій у сільському господарстві і домовилися про продовження передачі досвіду Латвії у сферах лісового господарства та аквакультури. Крім того, партнери домовилися про обмін досвідом у сфері безпеки харчових продуктів.

Як зазначив Тарас Кутовий, безпека харчових продуктів є одним із пріоритетних напрямків стратегії розвитку АПК «3+5», серед яких також розвиток ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій та зрошення.

«Мета стратегії розвитку АПК «3+5» – сильна процвітаюча галузь. А це – розвиток сільських територій, створення нових робочих місць, підвищення зарплатні та відрахувань до бюджету», – наголосив Тарас Кутовий.

Він додав, що розроблена командою Мінагрополітики стратегія «3+5» дозволить максимально розкрити потенціал агропромислового комплексу України і вивести його на європейський рівень.

На завершення зустрічі сторони домовилися продовжити діалог за два тижні під час Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016», що відбудеться у Києві з 8 по 11 червня.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 30.05.2016 року

Попередній 26 травня реабілітанти центру “Довір‘я” разом з працівниками відвідали Івано-Франківський історико-меморіальний музей Олекси Довбуша

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено