Україна і ВАДА домовляються про створення потужної антидопінгової лабораторії, яка стане базовою у Східній Європі

Україна і ВАДА домовляються про створення потужної антидопінгової лабораторії, яка стане базовою у Східній Європі

news-imageМіністерством молоді та спорту України разом із Всесвітнім антидопінговим агентством (ВАДА) розглядається питання про створення в Україні якісно нової, потужної антидопінгової лабораторії ВАДА, яка може стати основною у Східній Європі.

До неї будуть надсилатися проби спортсменів з усього регіону, в тому числі з Росії. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив за підсумками переговорів із керівництвом Всесвітнього антидопінгового агентства.

Він нагадав, що наприкінці квітня відбулися телефонні переговори із Президентом Всесвітнього антидопінгового агентства, сером Крейгом Ріді.

Тоді були обговорені кроки, які здійснюються Україною щодо приведення антидопінгової діяльності у відповідність з новою редакцією Всесвітнього антидопінгового кодексу. Сер Ріді високо оцінив роботуМінмолодьспорту, Національного антидопінгового центру та НОК України в цьому напрямку, зазначив Міністр.

“Тоді ж разом ми розглянули питання про створення в Україні якісно нової, потужної антидопінгової лабораторії ВАДА, яка може стати основною в регіоні. До неї будуть надсилатися проби спортсменів з усієї Східної Європи, в тому числі з Росії. Президент ВАДА пообіцяв створити таку базову лабораторію саме в Україні”.

26-27 травня 2016 року Київ відвідає делегація ВАДА на чолі із заступником генерального директораРобом Кьолером для обговорення подальших кроків щодо створення відповідної лабораторії.

У світі на даний момент нараховується лише 34 ВАДА-акредитованих лабораторії. Вони вважаються елітою аналітичних лабораторій та мають найсучасніше обладнання.

«Отримання українською лабораторією статусу ВАДА-акредитованої виведе боротьбу із допінгом в Україні та у всій Східній Європі на якісно вищий рівень.  Це буде великою міжнародною перемогою нашої країни», – наголосив Ігор Жданов.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 26.05.2016 року

Попередній Підлітковий табір – канікули з Ісусом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено