УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛІ УЧАСНИКИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ МАЮТЬ ЗМОГУ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНУ ПЕРВИННУ ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ, ПЕРЕПІДГОТОВКУ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З УРАХУВАННЯМ ЇХ НАВИЧОК, УМІНЬ ТА ПОБАЖАНЬ

УЧАСНИКИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛІ УЧАСНИКИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ МАЮТЬ ЗМОГУ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНУ ПЕРВИННУ ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ, ПЕРЕПІДГОТОВКУ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З УРАХУВАННЯМ ЇХ НАВИЧОК, УМІНЬ ТА ПОБАЖАНЬ

 

Підвищити кваліфікацію, отримати виробничу професію, курси водії чи іноземних мов – учасники бойових дій мають змогу  пройти професійну адаптацію.

На цей рік для заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО на область виділено кошти в сумі 610,2 тис. гривень.

Адаптація охоплює всіх учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.

Завдяки підтримці бійці можуть отримати нову виробничу професію, пройти курси для отримання водійського посвідчення, вивчати іноземні мови, а також отримувати вищу освіту.

 Найбільш затребуваними для учасників АТО/ООС залишаються курси водіїв.

Так, протягом 2015-2018 року за бюджетною програмою отримали водійські права та підвищили водійську категорію 11 осіб.

Відтепер нові знання та навички допомагають бійцям просуватися по службі, займати нові посади, впевненіше почувати себе у житті.

Для того, щоб скористатися можливістю отримати нові знання, необхідно звернутися до соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання з відповідною заявою.

 

До заяви додаються:

– копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни). В індивідуальній програмі реабілітації особи з інвалідністю в розділі “Професійна реабілітація” зазначаються рекомендації медикосоціальної експертизи про отримання послуг професійної адаптації;

– копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності, засвідчена підписом особи;

– для учасника антитерористичної операції – копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується його підписом.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

Особи з вищою освітою, за бажанням, можуть оволодіти робітничими професіями, отримати іншу спеціальність на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищити кваліфікацію, спеціалізацію.

Для осіб з інвалідністю можлива організація дистанційного навчання.

За роз’ясненнями з питань надання послуг з професійної адаптації учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності можуть звертатися до соціального захисту населення.

 

 

Попередній День спонтанного виявлення доброти у Бурштинській ЗОШ №2

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено