Міського голову м. Бурштин Роксолану Джуру нагородили грамотою Верховної Ради України з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Міського голову м. Бурштин Роксолану Джуру нагородили грамотою Верховної Ради України з нагоди Дня місцевого самоврядування.

2 грудня 2019 року у Верховній Раді України відбувся захід з нагоди державного свята –  Дня місцевого самоврядування. Відкрив урочистості Голова Верховної Ради Дмитро Разумков:
«Саме від вас залежить життя наших громадян… важливо, щоб ви і ми це добре розуміли. Ми зі свого боку, як Верховна Рада, як народні депутати України, представники та голови комітетів, усіляко будемо допомагати вам у цьому напрямку. І перед нами з вами дуже , виклик цього та наступного року – це завершення децентралізації».

З вітальними словами до всіх пристуніх звернулися перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

На заході були присутні Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, директор Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Ігор Парасюк, представник USAID, куратор проєкту ПУЛЬС Віктор Рачкевич.

У ході урочистостей Голова Верховної Ради Дмитро Разумков нагородив відзнаками парламенту представників місцевого самоврядування. Серед них Бурштинський міський голова – Роксолана Джура.

Бажаємо подальших успіхів на ниві місцевого самоврядування, процвітання та нових здобутків.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено