У технічному водосховищі Бурштинської ТЕС аномально висока температура води

У технічному водосховищі Бурштинської ТЕС аномально висока температура води

Бурштин, Івано-Франківська обл, 5 серпня 2017 р.

У зв’язку з аномально високою температурою повітря, котру зафіксовано упродовж останніх семи діб, температура води у технічному водосховищі Бурштинської ТЕС піднялась до 31оС. Згідно технологічного процесу охолодження парою турбін електростанції, у технічну водойму вода повертається на 10 градусів вищою. Відповідно, температура води у скидному каналі може перевищувати 40 оС.

Жодних робіт, пов’язаних з кислотними промивками конденсаторів в цьому році не проводилось, оскільки Бурштинська ТЕС перейшла на чистку конденсаторів турбін виключно гідравлічним способом.

Також упродовж останньої доби жодних технологічних операцій, котрі могли би призвести до впливу на екологічну ситуацію у водоймі – не проводилось.

Фахівці хімічної лабораторії вже зробили заміри температури та на предмет виявлення  перевищення гранично-допустимих концентрацій хімічних речовин у воді. Результати досліджень будуть упродовж доби.

Температура води у каналі станом на 10 годину  5 серпня становить 37 оС.

 

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 17 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 4 підприємства з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,3 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 75 тисяч осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2016 році склав 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 45,8 млрд кВт∙год, видобуток вугілля – 31,2 млн тонн, видобуток природного газу – 1,6 млрд куб. м.

Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.
Опубліковано 07.08.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено