У серпні бурштинців чекає ще один конкурс міні-проектів «Місто своїми руками»

У серпні бурштинців чекає ще один конкурс міні-проектів «Місто своїми руками»

29 липня під головуванням заступника міського голови Козар М.С. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення конкурсу міні-проектів «Місто своїми руками» в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади м. Бурштин» фінансується компанією ДТЕК через Фонд Східна Європа.
Даний конкурс є схожим до одноіменного конкурсу «Місто своїми руками», який вже протягом трьох останніх років реалізується в Бурштині в рамках Стратегії соціального партнерства з компанією ДТЕК і досягнув неабиякої популярності. Проте, існують деякі відмінності між цими конкурсами. В першу чергу, відмінність полягає в тематиці конкурсу, адже, як повідомляє керівник конкурсу О. Шаган, визначено виключно два напрями даного конкурсу – підтримка ініціатив у сфері благоустрою міста та підтримка ініціатив у сфері ЖКГ. Крім того, заявлені проекти повинні вирішувати реальні проблеми громади м. Бурштин, тому конкурсною комісією розглядатимуться лише ті заявки, які сприятимуть вирішення проблем, що вже розміщені на порталі «Відкрите місто» (http://opencity.in.ua/#r=UA26212103). До речі, створення у 2013 році інтернет-порталу, який дозволяє перевести спілкування влади та громади в онлайн-формат, було ініціативою Фонду Східна Європа та реалізовувалося в Бурштині Агенцією місцевого економічного розвитку.
«Заявки можуть подавати громадські організації, органи самоорганізації населення, ОСББ, будинкові комітети чи просто ініціативні групи мешканців міста. Максимальна сума з коштів конкурсу на реалізацію одного проекту не може перевищувати 25 000 грн. Важливим є те, що однією умовою конкурсу є надання подавачами співфінансування у розмірі щонайменше 10% від запитуваної суми. За попередніми домовленостями, загальний бюджет конкурсу становитиме 100 000 грн.», – розповідає заступник міського голови, голова оргкомітету конкурсу Козар М.С.
До того ж, під час оргкомітету було наголошено, що розміщені проблеми на порталі, які наберуть більше 25 голосів отримають додаткові 5 балів до середньої оцінки членів конкурсної комісії. Проте, учасники повинні розуміти, що набрані 25 голосів не гарантують перемогу в конкурсі, а додають лише додаткові бали.
Затвердили члени організаційного комітету і графік проведення конкурсу, згідно якого, прийом заявок триватиме з 3 до 21 серпня. 31 серпня буде оголошено переможців і вже з 11 вересня розпочнеться реалізація міні-проектів, які потрібно буде завершити до 20 жовтня. За детальною інформацією про конкурс «Місто своїми руками» звертайтеся в Агенцію місцевого економічного розвитку м. Бурштин.

Попередній Про право на пільговий проїзд

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено