ВОЄННИЙ СТАН

У с. Дем’янів урочисто відкрили лікарську амбулаторію

У с. Дем’янів урочисто відкрили лікарську амбулаторію

21 вересня  у с. Дем’янів урочисто відкрили сільську лікарську амбулаторію.
Будівництво цієї амбулаторії відублося в рамках державної програми «Доступна медицина», ініційованої Президентом України. На будівництво сучасної амбулаторії скеровано з державного бюджету – 5 240,869 тис.грн., з місцевого бюджету – 379,388 тис.грн.
Сучасне приміщення Дем’янівської сільської лікарської амбулаторії має два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурну, 2 холи, стерилізаційну, сестринську та інші господарські приміщення. Проектна потужність – 30 відвідувань/день. Також на території амбулаторії розміщено стоянки загального користування та для мало мобільних груп населення, ще передбачено розвинуту систему тротуарів і пішохідних доріжок.
Міський голова Василь Андрієшин зазначив, що амбулаторія була збудована ще у минулому році, у цьому році тут закінчували ще деякі роботи.
“Відкриття такої амбулаторії для кожного села – це велике свято. Ми дякуємо державі, що сьогодні виділяються такі кошти, що ми можемо відкривати такі потужні медичні заклади. До будівництва цієї амбулаторії долучилося багато людей – і обласні депутати, і районні депутати, але найбільша заслуга у цьому Дем’янівського сільського голови минулої каденції Володимира Комарницького, який приклав дуже багато зусиль для того, щоб ця амбулаторія була збудована. Отож я вітаю усіх жителів села Дем’янів з тим, що відтепер ви матемете якісні медичні послуги”, – сказав Василь Михайлович.
Вітання міського голови Василя Андрієшина з нагоди відкриття Дем’янівської сільської лікарської амбулаторії:
До вітань з нагоди відкриття амбулаторії долучилися голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко, в. о директора державної організації «Управління капітального будівництва в Івано- Франківській області» Володимир Лунів, депутат обласної ради Андрій Іваськів, головний лікар КНП “Бурштинський центр первинної медико-санітарної допомоги” Оксана Савчин та Дем’янівський сільський голова минулої каденції Володимир Комарницький.

Вітання головного лікаря КНП “Бурштинській центр первинної медико-санітарної допомоги” Оксани Савчин з нагоди відкриття Дем’янівської сільської лікарської амбулаторії:

Вітання Дем’янівського сільського голови минулої каденції Володимира Комарницького з нагоди відкриття Дем’янівської сільської лікарської амбулаторії:


Попередній Рішення позачергового засідання виконавчого комітету від 14.09.2021року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено