ВОЄННИЙ СТАН

У Рогатинській міській раді відбулося урочисте підписання документу щодо розвитку краєзнавчого кластеру «Галичина – (не)звідана земля / Galicia – terra (in)cognita»

У Рогатинській міській раді відбулося урочисте підписання документу щодо розвитку краєзнавчого кластеру «Галичина – (не)звідана земля / Galicia – terra (in)cognita»

У Рогатинській міській раді відбулося урочисте підписання документу щодо розвитку краєзнавчого кластеру «Галичина – (не)звідана земля / Galicia – terra (in)cognita»:

Сергієм Насаликом, рогатинським міським головою та Ростиславом Стаськом, першим заступником міського голови Бурштинської ТГ.
Нагадаємо, що ініціатором створення та підписання документа виступив Український центр культурних досліджень
(Ігор Гармаш , громадсько-культурний діяч,
регіональний представник Українського центру культурних досліджень у Львівській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській та Закарпатській областях).
Раніше його було підписано директоркою Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Гаврилюк Іриною Орестівною та головою правління Громадської організації «Львів.Моц.Арт.3» Линів Оксаною Ярославівною, Бібрським міським головою Гринусом Романом Ярославовичем,
Великогаївським сільським головою Кохманом Олегом Андрійовичем, Президентом громадської організації “Опілля” Лабою Василем Михайловичем, Директоркою Благодійного фонду «Спадщина.УА» Гаврилів Ганною Мирославівною.
Всіх учасників меморандуму об’єднує той факт, що молодший син Амадея Моцарта – Франкц-Ксавер Моцарт певний час, проживав у Галичині, зокрема у околицях Бурштина. Тут він зумів пройти шлях від приватного вчителя музики, засновника хору до найбільш помітної постаті у культурному житті Опільського краю.
Меморандум передбачає об’єднання зусиль щодо вивчення, популяризації об’єктів природної та культурної спадщини регіону, підготовки номінаційних справ про внесення їх до Переліку Всесвітньої культурної і природної спадщини та до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини, розробці рекомендацій щодо їх збереження, тощо.
Сторони висловили свої наміри будувати взаємовідносини на засадах партнерства та взаємодопомоги, розвивати взаємовигідне та довгострокове співробітництво.


Відділ культури, туризму та зовнішніх зв’язків

Попередній Відповіді на запитання щодо призначення субсидій

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено