ВОЄННИЙ СТАН

У місті проходили командно-штабні навчання

У місті проходили командно-штабні навчання

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року №9-р, в області з 28 листопада по 01 грудня 2017 року проводиться командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

28 листопада 2017 року під керівництвом першого заступника міського голови Володимира Гулика відбулося позачергове засідання комісії м. Бурштина з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення командно-штабних навчань на території міста.

Також відбулося навчання, під час якого було змодельовано надзвичайну ситуацію, яка виникла у зв’язку з ускладненням погодних умов, та відпрацьовано дії спеціалізованих служб цивільного захисту з ліквідації її наслідків.

Опубліковано 29.11.2017 року

Попередній «Доступні ліки» у 2018 році діятимуть ще для трьох напрямків захворювань

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено