У Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківщини

У Коломиї відбулось засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківщини

19 березня міський голова Роксолана Джура прийняла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Івано-Франківщини, яке провели на заводі LEONI неподалік Коломиї.

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку на Івано-Франківщині застеріг, що процес децентралізації може бути зупинений і закликав українців об’єднатися, щоб цього не допустити.

Глава держави наголосив, що завдяки децентралізації було передано владу, повноваження, а разом з цим фінансові ресурси. «Бо відповідальність без ресурсу – той обман, яким завжди раніше займалася українська влада… Раніше частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті весь час перебувала на межі 30%. Сьогодні, починаючи з 2018 року відбулася історична подія – частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті з урахуванням субсидій і субвенцій складає 51%», – зауважив він.

«Наголошую, лише необхідність витрат на оборону зараз, під час агресії не дає мені далі просувати співвідношення на користь місцевих бюджетів. Але я точно захисник децентралізації… І чи є вже зміни у децентралізації незворотними? Точно ні. Я людина, яка розбирається і в бюджеті: змінити два закони – закон про бюджет і Бюджетний кодекс. І до побачення – всі гроші знову на Київ і всі з торбами на печерські пагорби. Тому нам треба зараз об’єднатися і не допустити повернення», – наголосив Глава держави.

Окремо Глава держави відзначив інвестиційний та туристичний потенціал області. «Івано-Франківська область шукає можливості, щоб привабити інвестиції іноземні та українські… Громади добиваються і ведуть справжню конкуренцію за інвестора. І це те, чого потребує Україна – створення на своїх територіях нових робочих місць», – наголосив Петро Порошенко.

Президент заявив, що держава знайде можливість додаткового фінансування перспективних проектів в регіонах. І нові точки зростання, які будуть втілені внаслідок цього, зроблять Україну сильною і багатою.

Попередній Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено