У Галицькому районі обговорили проблему питного водопостачання

У Галицькому районі обговорили проблему питного водопостачання

news-image
З метою вирішення питання забезпечення мешканців Галицького району якісною питною водою заплановано будівництво нових водопровідних мереж для забезпечення централізованим водопостачанням міста Бурштин, сіл Поплавники, Демешківці, Придністров’я, Німшин, Слобідка Більшівцівська, Бовшів, Задністрянське та селища Більшівці. На ІІ етапі передбачено можливість подальшого підключення гілки водогону в напрямку населених пунктів Тустань, Дубівці, Лани, Маріямпіль, Різдвяни, Старий Мартинів та інших.

Проект реалізовується в рамках Декларації соціального партнерства між ПАТ «ДТЕК Західенерго», містом Бурштин та Галицьким районом.

Днями у м. Галичі відбулася робоча нарада, на якій обговорено стан реалізації проекту. В її роботі взяли участь народний депутат Михайло Довбенко, голови райдержадміністрації  та районної ради Микола Попович і Павло Андрусяк, , міський голова м. Галича Орест Трачик, представники ДТЕК Бурштинська ТЕС, а також фахівці та експерти з даного питання.

«Проект вже був презентований і зроблено перші кроки для його реалізації, – зазначив у вступному слові Михайло Довбенко.- Особливістю сьогоднішньої зустрічі є те, що маємо спільно, за допомогою спеціалістів, сформулювати стратегію досягнення кінцевої мети».

На нараді зазначалося, що станом на сьогоднішній день створено робочу групу із проектування та будівництва водогону, затверджено районну програму «Питна вода», за кошти ДТЕК розроблено ТЕО. На часі – розробка календарного плану проектних робіт.

Обговорені можливість поетапної реалізації проекту, джерела фінансування робіт, шляхи збільшення потужності насосної станції на водозаборі в м.Галичі та інші проблемні питання.

За результатами наради проектантам дано доручення розробити календарний графік робіт із будівництва водогону «Галич-Бурштин» та розробити черговість проектів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено