У ФУТБОЛ ГРАЮТЬ ВСІ: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ “КАРІТАС” ОРГАНІЗУВАВ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ ДЛЯ МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

У ФУТБОЛ ГРАЮТЬ ВСІ: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ “КАРІТАС” ОРГАНІЗУВАВ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ ДЛЯ МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

25 червня, на території Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся товариський футбольний матч за участі молоді з інвалідністю. У змаганнях взяла участь молодь, що відвідує Центр дозвілля та соціальної адаптації на базі франківського Карітасу та молодь з парафіяльного Карітасу у міста Бурштин.

До футбольного матчу підопічні Карітасу ретельно готувалися протягом року. Тренував молодь викладач спортивної гімнастики СДЮШ олімпійського резерву № 1 Назар Костюк. Тренер є волонтером Карітасу. Підготовка до матчу проходила два рази на тиждень у спортзалі та на футбольному полі у Крихівцях.

Івано-Франківська обласна федерація футболу для матчу надала професійних арбітрів. З кожної команди було по 8 людей.

“Складність в тому, що вони мають фізичні вади, але легкість полягає у їхній відкритості і доброті. Тренерую дітей більше як 10 років. Були навіть такі моменти, коли вони забивали гол у свої роботи. Тренування проходили раз на тиждень”, – розповідає Назар Костів, волонтер та тренер дітей Карітасу.

“Це єдина організація, яка згуртовує наших дітей і це дуже позитивно впливає на їхнє здоров’я”, – розповідає мама дитини.

Підтримати учасників прийшли батьки, волонтери та підопічні “Карітасу”. Футбольні змагання для молоді з інвалідністю Карітас Івано-Франківськ проводить вже котрий рік поспіль. Центр дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку на базі “Карітас” діє з 2008 року. У Центрі надають соціально-психологічну допомогу молоді з інвалідністю, їхнім батькам та опікунам, залучають молодь до роботи у професійних майстернях, організовують дозвілля та відпочинок.

Попередній Рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено