У Бурштині вперше відзначали День батька

У Бурштині вперше відзначали День батька

З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей 18 травня 2019 року було видано Указ Президента №274/2019 про відзначення щорічно у третю неділю червня Дня батька.

У цьому році в Україні вперше відзначали День батька 16 червня, заходи в цей день відбулися і в Бурштині. Зокрема, громадська організація “Центр дозвілля “Карамель” ” провела цікавий спортивний день для батьків та дітей на подвір’ї навчально-виховного комплексу м. Бурштин. Дітки разом зі своїми батьками змагалися між собою у спортивних естафетах та конкурсах. Молодіжна рада м. Бурштин в Центрі громадської активності організувала спільний тренінг з оригінальними завданнями для батьків та дітей на тему “Будуємо щасливу родину”. А ввечері дітки зібралися зі своїми татусями для спільного перегляду мультику “Супергерої”.

А також триває конкурс творчих робіт на тему “Я і тато” за підтримки відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради.

Попередній Опитування до Дня батька – що українські чоловіки думають про батьківство та домашні обов’язки

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено