У Бурштині відзначили День пам’яті та примирення

У Бурштині відзначили День пам’яті та примирення

8 травня 2019 року у м. Бурштин відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У сквері загиблим воїнам присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів спільною молитвою та покладанням вінків і квітів до меморіальних місць.

Також відбулося урочисте віче, під час якого міський голова Роксолана Джура привітала ветеранів Другої світової війни та містян і зазначила, що, на жаль, з кожним роком зменшується кількість присутніх ветеранів, але у місті їх завжди будуть пам’ятати і шанувати, а ветеранів, які не змогли взяти участь у заході через поважний вік чи хворобу будуть вітати вдома. Грамотою Бурштинської міської ради за мужність та героїзм, грошовими винагородами нагороджено ветеранів Другої світової війни, вдів, учасників бойових дій, учасників подій в Чехословаччині, воїнів-інтернаціоналістів, членів Галицької районної Української Спілки ветеранів  Афганісатну.

З вітальним словом виступили голова ГО «Бурштинська міська організація ветеранів України» Кобель Л.І. та директор музею визвольних змагань Галицького району Богдан Струк.

Спільно з ГО “Бурштинське міське об’єднання воїнів АТО” на фасаді школи №2 відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Білоголовському М.С.


Організаційни відділ

Більше фото можна переглянути в альбомі на сторінці Бурштинської міської ради в соціальній мережі Facebookпереглянути

 

Попередній «Громада своїми руками»: голосуйте за проекти-претенденти на «великий грант»!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено