У Бурштині відзначили День Гідності та Свободи

У Бурштині відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада, бурштинці разом з усією країною відзначили День Гідності та Свободи.

Нагадаємо, що цей день встановили на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Жителі міста, представники влади, депутати, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності зібралися на Площі Героїв УПА, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям і своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Після спільної молитви на площі відбулось громадське віче та літературні читання. Учасники драматичного гуртка ім. Т.Шевченка зачитали літературно-музичні композиції «Зустрілись дві душі» та «Усім матерям загиблих фронтовиків» (керівник гуртка Тетяна Бояршинова).

Квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні поклали голова студентської ради Бурштинського енергетичного коледжу Микола Гудзь та учасник бойових дій на Сході України Володимир Боєчко.

Міський голова Роксолана Джура нагородила подяками та грошовими винагородами за високий патріотизм, активну громадську позицію, збереження і відродження національних ідей та з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України учасників Євромайдану та АТО, а також у своєму виступі перед присутніми підкреслила історичне значення Революції Гідності у становленні громадянського суспільства, в утвердженні демократичних цінностей.

Під час віче до громади також звернулись депутат обласної ради Андрій Іваськів, волонтер, учасник Євромайдану, депутат міської ради Ігор Дашевич, а також жителі міста, зокрема, Федір Михайлович Васютин зачитав власний вірш присвячений бійцям, що загинули захищаючи нашу незалежність.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять Героїв, що полягли за громадянські права співвітчизників, незалежність і територіальну цілісність України.

Заходи завершились покладанням лампадок до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні.

 

Організаційний відділ
Опубліковано 22.11.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено