ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині відзначили День Героїв та День пам’яті жертв політичних репресій.

У Бурштині відзначили День Героїв та День пам’яті жертв політичних репресій.

23 травня 2018 року у місті Бурштин відбувались загальноміські заходи присвячені Дню Героїв та Дню пам’яті жертв політичних репресій. Розпочались заходи з урочистої ходи від площі “Героїв УПА” (центр міста) до символічної могили “Борцям за волю України” вул. С. Бандери.

Біля символічної могили “Борцям за волю України” за участю представників духовенства, обласної і міської влади, військовослужбовців, ветеранів визвольних змагань, а також громадськості міста відбулась панахида за полеглими Героями та жертвами політичних репресій. По завершенні панахиди відбулось покладання квітів до символічної могили “Борцям за волю України” та могил полеглих під час війни на Сході України, а акож учасників ОУН-УПА.

Міський голова Роксолана Джура, депутат міської ради Ігор Карвацький та депутат обласної ради Андрій Іваськів нагородили грамотами та грошовими винагородами учасників ОУН-УПА, ветеранів Афганістану, ветеранів Чехословаччини та голову громадської організації Бурштинського міського об’єднання воїнів АТО.

 

Попередній Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії сталого розвитку м.Бурштин 2020-2030 рр.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено