У Бурштині відбувся відкритий турнір з плавання

У Бурштині відбувся відкритий турнір з плавання

Турнір з плавання «Кубок Бурштина» пройшов у нещодавно відновленому плавальному басейні «Дельфін», котрий сьогодні знаходиться у підпорядкуванні Бурштинської міської ради.
 
У змаганнях взяли участь команди Бурштина, Рогатина, Долини, Калуша, Снятина, Івано-Франківська (2 команди) та Тернополя.
 
Власне тернополяни перемогли у підсумковому виді запливу – естафеті. Щодо інших переможців змагань – то їх опублікуємо опісля оприлюднення офіційних протоколів.
 
Варто зазначити, що змагались плавці (дівчата 2011 року народження, та хлопці 2010 року народження) у категоріях 50
метрів та 100 метрів (вільний стиль, брас, батерфляй та на спині), та в естафеті.
 
Відкриваючи змагання міський голова Василь Андрієшин зазначив, що ці змагання є тільки початком відновлення розвитку плавального спорту у місті та громаді. У скорому часі планується проведення ще одного турніру з плавання, котрий має бути присвячений Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі».
 
Голова обласної федерації плавання Василь Сав’юк відзначив, що у Бурштині в басейні подібні змагання проводились ще в далекому 2012 році. Тож відновлення цього виду спорту у місті нині є надзвичайно позитивним моментом.
 
Бурштин у нинішніх змаганнях представляли троє плавців: Кришталевич Матвій, Щиголєв Дмитро та Кравченко Дмитро. Двоє із плавців є переселенцями із міста Курахове, Донецької області. Тренери відзначили чудові результати хлопців і те, що у них дуже гарні перспективи.
 
У церемонії нагородження взяли участь: міський голова Василь Андрієшин, заступник міського голови Володимир Чуйко, начальник управління спорту та молодіжної політики ОДА Орест Оклієвич, голова обласної федерації плавання Василь Сав’юк, майстер спорту, неодноразова чемпіонка України з плавання Катерина Долаврук, депутати обласної ради Володимир Магаль та Андрій Іваськів, начальник відділу молоді та спорту Марія Козар, директор КП «Плавальний басейн «Дельфін» Василь Любінець.
 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено