ВОЄННИЙ СТАН

У БУРШТИНІ ВІДБУВСЯ ІІ ТУР ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «МЕНШЕ СМІТТЯ – КРАЩЕ ЖИТТЯ»

У БУРШТИНІ ВІДБУВСЯ ІІ ТУР ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ «МЕНШЕ СМІТТЯ – КРАЩЕ ЖИТТЯ»

03 травня в будинку культури ім. Т.Шевченка для мешканців Рогатинського і Галицького районів та м. Бурштин розпочався ІІ Етап екологічного проекту “Менше сміття – краще життя” з ініціативи Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА і ГО «Громадський центр «Еталон».

«Менше сміття – краще життя» – це екологічний проект, спрямований на поліпшення ситуації на Івано-Франківщині, який впроваджує Громадський центр «Еталон». Основна мета – підвищення компетентності мешканців Прикарпаття щодо правильного поводження з побутовими відходами та впровадження процесу сортування сміття на місцях. В свою чергу, це сприятливо вплине на стан навколишнього середовища.

У заході взяли участь міський голова Роксолана Джура, представники депутатського корпусу, органи влади та місцевого самоврядування, голови ОТГ, міських та сільських рад, представники комунальних підприємств, керівники полігонів ТПВ, СПД (перевізники, переробники ТПВ), представники організацій які займаються ТПВ, духовенство та ЗМІ.

Модератором заходу виступила п. Леся Аронець – голова правління ГО «Громадський центр «Еталон». До діалогу були запрошені представники організацій, що здійснюють моніторинг та контроль екологічної ситуації в області, а саме: Чукор Богдан Богданович – заступник начальника Держекоінспекції в Івано-Франківській області; Ріхлевський Віталій Мечеславович – начальник управління держаного нагляду за дотриманням санітарного законодавства; Кульба Петро Михайлович – начальник відділу економіки природооборонної діяльності, економічного моніторингу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Управління екології та природних ресурсів ОДА; О.Михайло Дзуль – референт Бюро УГКЦ з питань екології; Здоровий Юрій Олександрович – завідувач відділенням ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України».

Попередній Президент підписав Закон щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій тоталітарного режиму 1917-1991 років

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено