У Бурштині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Бурштині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 7 травня у м. Бурштин відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У сквері загиблим воїнам присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів спільною молитвою та покладанням вінків і квітів до меморіальних місць.
Також відбулося урочисте віче “Не загасити пам’яті вогонь”, під час якого міський голова Василь Андрієшин привітав ветеранів Другої світової війни та містян і зазначив, що, на жаль, з кожним роком зменшується кількість присутніх ветеранів, але у місті їх завжди будуть пам’ятати і шанувати, а ветеранів, які не змогли взяти участь у заході через поважний вік чи хворобу будуть вітати вдома. Грамотою Бурштинської міської ради за мужність та героїзм, грошовими винагородами нагороджено ветеранів Другої світової війни, вдів, воїнів-інтернаціоналістів, членів Галицької районної Української Спілки ветеранів Афганістану.

Попередній Привітання міського голови Василя Андрієшина з Днем Матері!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено