У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

28-29 жовтня 2017 року в м. Бурштин були проведені зональні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів Галицького та Рогатинського районів.

Захід проводився Галицькою філією Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння керівництва Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. В урочистому відкритті змагань взяли участь завідувач Галицької філії ОДЦТКУМ Зіновій Любінець та заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.

У змаганнях взяли участь 6 команд (30 чол.): від Бурштинського торговельно-економічного коледжу, Рогатинської СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови, Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жалиборівського НВК та Бабухівського НВК.

У перший день змагань, після представлення команд, юнаки і дівчата випробовували себе на дистанції “Особиста смуга перешкод”, під час якої переможці визначилися в наступній послідовності. Перше місце серед юнаків посів Мельник Максим з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на другому місці – Зіновій Лопацький з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на третій позиції – Леонід Бажора з Бурштинського торговельно-економічного коледжу. Серед дівчат найкращі результати показали представниці команди “Тигрус” з Бабухівського НВК Вікторія Пришляк та Братусь Марта, котрі посіли перше та третє місця відповідно, на другому місці опинилася Тетяна Михайлишин з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

На другий день команди долали дистанцію “Командна смуга перешкод”. Першу сходинку посіла команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце – у команди “Тигрус” Бабухівського НВК, третій результат показала команда від Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

На закритті змагань був присутній директор Бурштинського торговельно-економічного коледжу Козак Андрій Романович, який взяв участь у нагороджені учасників грамотами галицької філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

galych.com.ua
Опубліковано 02.11.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено