ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині відбулася зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції

У Бурштині відбулася зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції

✅Майже 1700 внутрішньо-переміщених осіб сьогодні постійно проживають у Бурштинській громаді. По Україні людей, котрі втратили свої домівки внаслідок війни Росії проти України мільйони.
👌Завдання влади сьогодні – забезпечити ВПО усіма необхідними послугами для нормального життя та адаптації у наших складних нелегких умовах. Важливою складовою адаптації є безперечно достойне житло.
➡️Саме з цією метою у Бурштині вже вдруге відбулася зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ). Предметом розмови на сьогодні є побудова соціального житла для ВПО.
Сьогодні представники МОМ разом із керівництвом міської ради та представниками сектору містобудування та архітектури оглянули пропоновану ділянку та обговорили екологічні аспекти, які виникатимуть внаслідок побудови житла.
Міський голова Василь АНДРІЄШИН подякував представникам МОМ за вибір Бурштинської громади для реалізації такого важливого проєкту та сподівається на якнайшвидше його втілення.
📌Довідка: Міжнародна організація з міграції — міжурядова міжнародна організація, створена й діюча для розв’язання численних міграційних проблем у сучасному світі; є провідною міжурядовою організацією в міграційній галузі та тісно співпрацює із урядовими, міжурядовими та громадськими установами та організаціями.
Попередній Фондом «Повернись живим» оголошено збір для Сил ТрО

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено