ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині в рамках Дня захисту дітей виховували патріотизм та екологічну свідомість

У Бурштині в рамках Дня захисту дітей виховували патріотизм та екологічну свідомість

1 червня1 червня у місті Бурштині відзначили Міжнародний день захисту дітей, в рамках якого відбулися уже традиційні дитячі велозмагання “Юний велосипедист” та малюнок на асфальті на тему “Дуже люблю Україну”.

Розпочинаючи конкурс малюнку на асфальті, начальник відділу у справах дітей Світлана Козар наголосила на необхідності любити та поважати батьків та свою країну, побажала маленьким учасникам веселих літніх канікул, а батькам – дбати про своїх дітей та забезпечити їм щасливе дитинство. Всього участь у конкурсі  взяло  понад 30 дітей. У кожній із трьох вікових категорій конкурсна комісія визначила найкращі малюнки, переможців нагородили  подарунками та грамотами.

З метою виховання у маленьких бурштинців дбайливого ставлення до навколишнього середовища, популяризації екологічного виду транспорту та в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» за ініціативи відділу молоді та спорту Бурштинської міської ради спільно з велоклубом “BostonBike”  для дітей віком від 6 до 14 років відбулися дитячі велозмагання «Юний велосипедист». Учасники змагалися в естафеті на швидкість та фігурній їзді на велосипеді (конкурси «Коридор», «Коло», «Слалом між конусами», «Вісімка»). Переможці отримали кубки, грамоти та призи, решта учасників – заохочувальні подарунки.

По завершенню конкурсів в ПК “Прометей” для дітей відбувся святковий концерт.

На думку організаторів, День захисту дітей є гарною нагодою, щоб нагади найменшим мешканцям Бурштина про необхідність збереження природи та любові до рідної України.

Організаційний відділ

Більше фото – на офіційній сторінці Facebook

Попередній ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила на літнє оздоровлення дітей 3, 2 млн грн

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено