ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині створили міську федерацію футболу

У Бурштині створили міську федерацію футболу

federacija123 червня 2015 року у Будинку культури імені Тараса Шевченка відбулися установчі збори, на котрих було утворено міську федерацію футболу.

Ініціативну групу з утворення федерації очолила начальник відділу молоді та спорту Бурштинської міської ради Галина Олексин.

Голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, під час привітання учасників зборів висловив сподівання про те, що міська федерація в скорому часі стане колективним членом обласної вищестоящої структури і в свою чергу пообіцяв всебічно підтримувати починання бурштинців.

federacija6 federacija31

Привітав бурштинів і перший заступник голови ІФФФ, виконавчий директор Василь Сікора.

Після вступних слів та розгляду порядку денного зборів учасники приступили до обрання керівних органів федерації. За пропозицією міського голови Бурштина Петра Курляка, єдиним кандидатом на місце голови федерації став директор ДТЕК БуТЕС Андрій Шувар. Присутні одноголосно підтримали Андрія Йосиповича,  і в заступники йому вибрали Зіновія Савчака (перший заступник), Віталія Леськіва та Петра Іванківа (заступники голови). Потім учасники зборів обрали юридичні органи федерації – виконавчий комітет  (15 членів комітету), КДК (5 осіб), апеляційний комітет (3 особи) та контрольно-ревізійну комісію (3 особи).

Вибір решти комітетів – прерогатива виконавчого комітету і наступних зборів, тож це питання вирішили перенести.

Джерело – газета “Бурштинськи вісник”

Попередній Процедура лікування за державною програмою для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено