У Бурштині розпочалася кампанія «16 днів проти насильства»

У Бурштині розпочалася кампанія «16 днів проти насильства»

20 листопада за ініціативи служби у справах дітей Бурштинської міської ради, під головуванням заступника міського голови Надії Кицели  відбулося  засідання круглого столу на тему: «Насильство – сучасна проблема. Можливі шляхи вирішення та захист неповнолітніх при проявах булінгу» в рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства».

Метою даної акції є актуалізація гострих проблем домашнього нвсильства для української громадськості, а також активізації громадських об’єднань та державних установ у діяльності і захисту прав жінок у нашій державі та формування ненасильницької ідеології в українському суспільстві. Акція триватиме з 25 листопада по 10 грудня

Участь у  заході взяли начальник Бурштинського бюро правової допомоги Дронь Л., старший інспектор ювенальної превенції Чіх О., начальник Галицького РС з питань пробації майор внутрішньої служби Собецька О., соціальні педагоги і психологи навчальних закладів міста та працівники структурних підрозділів Бурштинської міської ради: служби у справах дітей, відділу у справах молоді та спорту Козар М.С., працівники відділу соціального захисту населення, відділу освіти.    У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

В ході круглого столу обговорили заходи, які необхідно здійснювати  з метою запобігання насильства, а також допомоги особам, які зазнали психологічного чи фізичного насильства. Насамперед, спеціалісти радять не приховувати своїх проблем, звертатися до відповідних служб. Невід’ємною складовою системної і комплексної роботи з сім’єю, в якій вчиняється насильство, є здійснення корекційної роботи з кривдниками та членами сімей, які стали жертвами. З такими сім’ями працюють психологи, які проводять корекційні програми.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

 

Попередній Всесвітній день дитини

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено