ВОЄННИЙ СТАН

Відбулося засідання 56 позачергової сесії Бурштинської міської ради

Відбулося засідання 56 позачергової сесії Бурштинської міської ради

gromada111

19 червня 2015 року відбулося засідання 56 позачергової сесії Буштинської міської ради, на якому одним із головних питань для розгляду було питання приєдннаня до спроможної територіальної громади м. Бурштин сіл Бовшів та Задністрянськ.

Таким чином станом на 19 червня 2015 року до Бурштинської міської територіальної міста Бурштин входить 19 населених пунктів (Озеряни, Слобода, Насташине, Куничі, Тенетники, Новий Мартинів, Стариий Мартинів, Різдв’яни, Дем’янів, Бовшів, Задністрянськ, Юнашків, Сарники, Діброва, Заливки) із загальною кількістю населення більше 26 000 та бюджетом близько 100 мільйона гривень.

Проголосувавши за нове об’єднання, депутати знову направили свій проект про об’єднання територіальної громади на розгляд облдержадміністрації для надання висновку щодо відповідності Конституції та іншим Законам України,  після чого дане питання виноситиметься на розгляд депутатів обласної ради,  засідання яких відбудеться 26 червня 2015 року.

До слова, на сьогодні, вже 10 областей затвердили перспективні плани об’єднання.

ribchukПід час розгляду питання про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Бурштина та села Вигівки на 2015 рік, депутат Богдан Рибчук запропонував  з капітального ремонту водогону на вулицях Калуській 10-13, Енергетиків 1,3,7, Січових Стрільців 2-5, Коновальця, О.Басараб –Грушевського,  на які пропонувалося виділити 193 тисячі 914 гривень, зняти 20 тисяч і направити на забезпечення роботи єдиного у місті фонтану. Депутати погодились з такою пропозицією, а адміністрація КП «Житловик», котра буде ремонтувати водогін, зобов’язалась під час ремонту вкластися у кошти, які залишилися. Запустити фонтан планується на День Конституції та День молоді, який відзначатиметься 28 червня 2015 року.

Джерело – сайт газети “Бурштинський вісник”

Попередній У Бурштині відбудеться рибальський турнір!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено